Combi-deal Remeha Avanta ACE 35C CW5 + Renovatiepakket

Op voorraad
€ 1.159,00 € 957,85 Incl. btw
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Combi-deal Remeha Avanta ACE 35C CW5 + Renovatiepakket
De Remeha Avanta ACE 35C CW5 is geschikt voor bijmenging van 20% waterstof en hybrid ready. De Remeha Avanta ACE 35C CW5 is energiezuinig en levert supersnel warm water voor een (stort)douche of (groot)bad en is geschikt voor verwarming van een grote eengezinswoning.
Plus- en minpunten
| Genoeg warm water een (stort)douche of (groot)bad | |
| Toestel is toekomst bestendig en werkt met een bijmenging van 20% waterstof | |
| Hybrid Ready en kan dus worden aangesloten op een hybride warmtepomp. | |
| Twee jaar volledige garantie op alle onderdelen | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar | |
| Het minimale vermogen van 7,0 kW is aan de hoge kant |
Korte specificaties
| Warmwaterklasse: | CW 5 | |
| Tapcapaciteit bij 40°C: | 16,7 ltr/min | |
| Verwarmingscapaciteit: | 7,0 – 30,0 kW | |
| Geluidsniveau: | 51 dB | |
| Afmetingen h*b*d: | 700*395*285 mm | |
| Energielabel verwarming: | A | |
| Energielabel tapwater: | A |
Onze beoordeling van dit systeem

Kenmerken Remeha Avanta ACE CW5
| Genoeg warm water een (stort)douche of (groot)bad | |
| Toestel is toekomst bestendig en werkt met een bijmenging van 20% waterstof | |
| Hybrid Ready en kan dus worden aangesloten op een hybride warmtepomp. | |
| Twee jaar volledige garantie op alle onderdelen | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar | |
| Het minimale vermogen van 7,0 kW is aan de hoge kant |
Standaard installatie
| Installatie in heel Nederland | |
| Arbeidsloon en voorrijkosten | |
| Leidingen en koppelingen | |
| Expansievat | |
| Gaskogelkraan | |
| Overstortventiel | |
| Vul- en aftapkraan | |
| Inlaatcombinatie | |
| Geen verplicht onderhoudscontract | |
| CO Vrij gecertificeerde monteurs |
Waarom WarmteBeheer.nl
| Gratis verzending in heel Nederland | |
| Installatie mogelijk | |
| 2 jaar fabrieksgarantie | |
| 10 jaar garantie op warmtewisselaar | |
| Gratis deskundig advies | |
| Klanten geven ons een 9,8 |
Omschrijving
Combi-deal Remeha Avanta ACE 35C CW5 + Renovatiepakket
Meer informatie
| SKU | 65236 |
|---|---|
| Merk | Remeha |
| Artikelnummer fabrikant | 7768362 |
| GTIN nummer | 8713809340360 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 16,7 ltr/min |
| Geluidsniveau | 51 dB |
| Afmetingen h*b*d | 700*395*285 mm |
| Met thermostaat | Nee |
| Energielabel tapwater | A |
| Energielabel verwarming | A |
| Warmtewisselaar | RVS |
| Met boiler | Nee |
| Uitvoering | Gesloten |
| Tapcapaciteit bij 60°C | 9 ltr/min |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 15 ltr/min |
| Spec hoogte | 600 mm |
| Spec Diepte | 290 mm |
| Capaciteit cv | 6,6 – 31,2 KW |
| Verwarmingscapaciteit | 7,0 – 30,0 kW |
| Spec breedte | 400 mm |
| Soort | HR Combiketel |
| Model | Hangend |
| Gaskeur NZ | Ja |
| Gaskeur HR ww | Ja |
| Gaskeur Cv rendement | HR 107 |
| Doorstroomsysteem | Ja |
| Capaciteitsprofiel | XL |
| CW-klasse | CW 5 |
| Combinatie | Installatiepakket |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Combi-deal Remeha Avanta ACE 35C CW5 + Renovatiepakket
