Combi-deal Vaillant EcoTEC Plus 35-40CS CW5 + Muurdoorvoer

Op voorraad
€ 1.545,00 € 1.276,86 Incl. btw
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Combi-deal Vaillant EcoTEC Plus 35-40CS CW5 + Muurdoorvoer
De Vaillant ecoTEC plus VHR 35-40CS/1-5 CW5 0010043924 is hybrid ready, dus geschikt voor aansluiten op een warmtepomp. Dit toestel is de meest geavanceerde cv ketel van Vaillant. Best getest door de Consumentenbond. Een cv ketel met een bijzonder hoog rendement. Zeer geluidsarm en bovendien zeer zuinig door de modulerende pomp. Levert supersnel warm water voor een stortdouche of groot bad. Geschikt voor verwarming van een grote eengezinswoning
Plus- en minpunten
| Compact | |
| Zeer energiezuinig | |
| Voldoet aan de hoogste eisen | |
| Voor grote eengezinswoning | |
| Geschikt voor (stort) douches | |
| Geschikt voor een groot bad | |
| Zonder thermostaat | |
| Modulerend en geruisloos | |
| vijf jaar volledige garantie | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar |
Korte specificaties
| Warmwaterklasse: | CW 5 | |
| Tapcapaciteit bij 40°C: | 18,9 ltr/min | |
| Verwarmingscapaciteit: | 4,5 – 34,6 kW | |
| Geluidsniveau: | 54 dB | |
| Afmetingen h*b*d: | 720*440*382 mm | |
| Energielabel verwarming: | A | |
| Energielabel tapwater: | A |
Onze beoordeling van dit systeem

Kenmerken Vaillant ecoTEC Plus CW5+
| Compact | |
| Zeer energiezuinig | |
| Voldoet aan de hoogste eisen | |
| Voor grote eengezinswoning | |
| Geschikt voor (stort) douches | |
| Geschikt voor een groot bad | |
| Zonder thermostaat | |
| Modulerend en geruisloos | |
| vijf jaar volledige garantie | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar |
Standaard installatie
| Installatie in heel Nederland | |
| Arbeidsloon en voorrijkosten | |
| Leidingen en koppelingen | |
| Expansievat | |
| Gaskogelkraan | |
| Overstortventiel | |
| Vul- en aftapkraan | |
| Inlaatcombinatie | |
| Geen verplicht onderhoudscontract | |
| CO Vrij gecertificeerde monteurs |
Waarom WarmteBeheer.nl
| Gratis verzending in heel Nederland | |
| Installatie mogelijk | |
| 5 jaar fabrieksgarantie | |
| 10 jaar garantie op warmtewisselaar | |
| Gratis deskundig advies | |
| Klanten geven ons een 9,8 |
Omschrijving
Combi-deal Vaillant EcoTEC Plus 35-40CS CW5 + Muurdoorvoer
Meer informatie
| SKU | 65208-1 |
|---|---|
| Merk | Vaillant |
| Artikelnummer fabrikant | 000000 |
| GTIN nummer | 0000000000000 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 18,9 ltr/min |
| Geluidsniveau | 54 dB |
| Afmetingen h*b*d | 720*440*382 mm |
| Met thermostaat | Ja |
| Energielabel tapwater | A |
| Energielabel verwarming | A |
| Warmtewisselaar | RVS |
| Met boiler | Nee |
| Uitvoering | Gesloten |
| Tapcapaciteit bij 60°C | 10,9 ltr/min |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 18,2 ltr/min |
| Spec hoogte | 720 mm |
| Spec Diepte | 403 mm |
| Capaciteit cv | 6,4 – 35,0 KW |
| Verwarmingscapaciteit | 4,5 – 34,6 kW |
| Spec breedte | 440 mm |
| Soort | HR Combiketel |
| Model | Hangend |
| Gaskeur NZ | Ja |
| Gaskeur HR ww | Ja |
| Gaskeur Cv rendement | HR 107 |
| Doorstroomsysteem | Ja |
| Capaciteitsprofiel | XL |
| CW-klasse | CW 5 |
| Combinatie | Muurdoorvoer |
Veel gestelde vragen
Documenten
Recent bekeken producten

Combi-deal Vaillant EcoTEC Plus 35-40CS CW5 + Muurdoorvoer

