Brugman Kompakt 4 radiator H 300 L 900 Type 22 1068 Watt

3 - 4 weken levertijd
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Brugman Kompakt 4 radiator H 300 L 900 Type 22 1068 Watt
| Merk: | Brugman |
| Serie: | Kompakt 4 |
| Hoogte: | 300 mm |
| Lengte: | 900 mm |
| Dikte: | 106 mm |
| Type: | 22 |
| Vermogen: | 1068 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Brugman Kompakt 4 radiator Type 22 met een hoogte van 300 mm een lengte van 900 mm en een dikte van 106 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 1068 Watt. De Brugman Kompakt 4 radiator beschikt over vier zij-aansluitingen, een sierrooster en zijpanelen.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Brugman Kompakt 4 radiator H 300 L 900 Type 22 1068 Watt beschikt over vier zij-aansluitingen, een sierrooster en zijpanelen. Met een hoogte van 300 mm een lengte van 900 mm en een dikte van 106 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 1068 Watt bij 90/70/20 graden. Bij 75/65/20 graden is het vermogen 848 Watt. Het gewicht van de Brugman Kompakt 4 radiator H 300 L 900 Type 22 1068 Watt is 13,464 kg. De inhoud van de radiator is 3,195 liter.
Meer informatie
| SKU | 9410163 |
|---|---|
| Merk | Brugman |
| Artikelnummer fabrikant | 134K2230090100 |
| GTIN nummer | 8714924255515 |
| Op voorraad | 3 - 4 weken levertijd |
| Waterinhoud | 3.20 liter |
| Radiator Type | Brugman Kompakt 4 |
| Type radiator | Type 22 |
| Vermogen bij 75/65/20 | 848 Watt |
| Vermogen bij 75/65/20 | 800 t/m 899 Watt |
| Vermogen bij 90/70/20 | 1000 t/m 1099 Watt |
| Vermogen bij 90/70/20 | 1068 Watt |
| Lengte | 900 mm |
| Dikte | 106 mm |
| Kenmerk | Geribbelde voorzijde |
| RAL nummer | RAL 9016 |
| Bestelnummer | 61223090 |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Brugman Kompakt 4 radiator H 300 L 900 Type 22 1068 Watt
