Brugman Kompakt 4 radiator H 400 L 800 Type 21S 961 Watt

Op voorraad
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Brugman Kompakt 4 radiator H 400 L 800 Type 21S 961 Watt
| Merk: | Brugman |
| Serie: | Kompakt 4 |
| Hoogte: | 400 mm |
| Lengte: | 800 mm |
| Dikte: | 73 mm |
| Type: | 21S |
| Vermogen: | 961 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Brugman Kompakt 4 radiator Type 21S met een hoogte van 400 mm een lengte van 800 mm en een dikte van 73 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 961 Watt. De Brugman Kompakt 4 radiator beschikt over vier zij-aansluitingen, een sierrooster en zijpanelen.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Brugman Kompakt 4 radiator H 400 L 800 Type 21S 961 Watt beschikt over vier zij-aansluitingen, een sierrooster en zijpanelen. Met een hoogte van 400 mm een lengte van 800 mm en een dikte van 73 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 961 Watt bij 90/70/20 graden. Bij 75/65/20 graden is het vermogen 762 Watt. Het gewicht van de Brugman Kompakt 4 radiator H 400 L 800 Type 21S 961 Watt is 13,712 kg. De inhoud van de radiator is 3,536 liter.
Meer informatie
| SKU | 9410078 |
|---|---|
| Merk | Brugman |
| Artikelnummer fabrikant | 134K2640080100 |
| GTIN nummer | 8714924257182 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Waterinhoud | 3.54 liter |
| Radiator Type | Brugman Kompakt 4 |
| Type radiator | Type 21s |
| Vermogen bij 75/65/20 | 762 Watt |
| Vermogen bij 75/65/20 | 700 t/m 799 Watt |
| Vermogen bij 90/70/20 | 900 t/m 999 Watt |
| Vermogen bij 90/70/20 | 961 Watt |
| Lengte | 800 mm |
| Dikte | 73 mm |
| Kenmerk | Geribbelde voorzijde |
| RAL nummer | RAL 9016 |
| Bestelnummer | 61214080 |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Brugman Kompakt 4 radiator H 400 L 800 Type 21S 961 Watt
