Brugman Kompakt 4 radiator H 700 L 1200 Type 33 4090 Watt

3 - 4 weken levertijd
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Brugman Kompakt 4 radiator H 700 L 1200 Type 33 4090 Watt
| Merk: | Brugman |
| Serie: | Kompakt 4 |
| Hoogte: | 700 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
| Dikte: | 165 mm |
| Type: | 33 |
| Vermogen: | 4090 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Brugman Kompakt 4 radiator Type 33 met een hoogte van 700 mm een lengte van 1200 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 4090 Watt. De Brugman Kompakt 4 radiator beschikt over vier zij-aansluitingen, een sierrooster en zijpanelen.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Brugman Kompakt 4 radiator H 700 L 1200 Type 33 4090 Watt beschikt over vier zij-aansluitingen, een sierrooster en zijpanelen. Met een hoogte van 700 mm een lengte van 1200 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 4090 Watt bij 90/70/20 graden. Bij 75/65/20 graden is het vermogen 3235 Watt. Het gewicht van de Brugman Kompakt 4 radiator H 700 L 1200 Type 33 4090 Watt is 60,984 kg. De inhoud van de radiator is 12,78 liter.
Meer informatie
| SKU | 9410337 |
|---|---|
| Merk | Brugman |
| Artikelnummer fabrikant | 134K3370120100 |
| GTIN nummer | 8714924259384 |
| Op voorraad | 3 - 4 weken levertijd |
| Waterinhoud | 12.78 liter |
| Radiator Type | Brugman Kompakt 4 |
| Type radiator | Type 33 |
| Vermogen bij 75/65/20 | 3235 Watt |
| Vermogen bij 75/65/20 | 3200 t/m 3299 Watt |
| Vermogen bij 90/70/20 | 4000 t/m 4099 Watt |
| Vermogen bij 90/70/20 | 4090 Watt |
| Lengte | 1200 mm |
| Dikte | 165 mm |
| Kenmerk | Geribbelde voorzijde |
| RAL nummer | RAL 9016 |
| Bestelnummer | 61337120 |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Brugman Kompakt 4 radiator H 700 L 1200 Type 33 4090 Watt
