Brugman Kompakt 4 radiator H 900 L 1300 Type 22 3830 Watt

3 - 4 weken levertijd
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Brugman Kompakt 4 radiator H 900 L 1300 Type 22 3830 Watt
| Merk: | Brugman |
| Serie: | Kompakt 4 |
| Hoogte: | 900 mm |
| Lengte: | 1300 mm |
| Dikte: | 106 mm |
| Type: | 22 |
| Vermogen: | 3830 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Brugman Kompakt 4 radiator Type 22 met een hoogte van 900 mm een lengte van 1300 mm en een dikte van 106 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 3830 Watt. De Brugman Kompakt 4 radiator beschikt over vier zij-aansluitingen, een sierrooster en zijpanelen.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Brugman Kompakt 4 radiator H 900 L 1300 Type 22 3830 Watt beschikt over vier zij-aansluitingen, een sierrooster en zijpanelen. Met een hoogte van 900 mm een lengte van 1300 mm en een dikte van 106 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 3830 Watt bij 90/70/20 graden. Bij 75/65/20 graden is het vermogen 3024 Watt. Het gewicht van de Brugman Kompakt 4 radiator H 900 L 1300 Type 22 3830 Watt is 56,888 kg. De inhoud van de radiator is 11,492 liter.
Meer informatie
| SKU | 9410257 |
|---|---|
| Merk | Brugman |
| Artikelnummer fabrikant | 134K2290130100 |
| GTIN nummer | 8714924256758 |
| Op voorraad | 3 - 4 weken levertijd |
| Waterinhoud | 11.49 liter |
| Radiator Type | Brugman Kompakt 4 |
| Type radiator | Type 22 |
| Vermogen bij 75/65/20 | 3024 Watt |
| Vermogen bij 75/65/20 | 3000 t/m 3099 Watt |
| Vermogen bij 90/70/20 | 3800 t/m 3899 Watt |
| Vermogen bij 90/70/20 | 3830 Watt |
| Lengte | 1300 mm |
| Dikte | 106 mm |
| Kenmerk | Geribbelde voorzijde |
| RAL nummer | RAL 9016 |
| Bestelnummer | 61229130 |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Brugman Kompakt 4 radiator H 900 L 1300 Type 22 3830 Watt
