Combi-deal Intergas Xtreme 36 CW5 + muurdoorvoer

Op voorraad
€ 1.410,00 € 1.165,29 Incl. btw
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Combi-deal Intergas Xtreme 36 CW5 + muurdoorvoer
De Intergas Xtreme 36 CW5 is hybrid ready, dus geschikt voor aansluiten op een warmtepomp. De Intergas Xtreme 36 CW5 levert supersnel warm water voor een (stort)douche of (groot)bad en is geschikt voor verwarming van een grote eengezinswoning
Plus- en minpunten
| Het minimale vermogen van 3,8 kW is goed | |
| Genoeg warm water een (stort)douche of (groot)bad | |
| Hybrid Ready en kan dus worden aangesloten op een hybride warmtepomp. | |
| Twee jaar volledige garantie op alle onderdelen | |
| Vijftien jaar garantie op de warmtewisselaar | |
| Toestel is toekomst bestendig en werkt met een bijmenging van 20% waterstof | |
| Extreem hoog rendement op warmwater | |
| Met vloerverwarming is er een tweewegklep nodig bij deze cv-ketel |
Korte specificaties
| Warmwaterklasse: | CW 5 | |
| Tapcapaciteit bij 40°C: | 17,0 ltr/min | |
| Verwarmingscapaciteit: | 3,8 – 25,7 kW | |
| Geluidsniveau: | 58 dB | |
| Afmetingen h*b*d: | 826*450*277 mm | |
| Energielabel verwarming: | A | |
| Energielabel tapwater: | A |
| Het minimale vermogen van 3,8 kW is goed | |
| Genoeg warm water een (stort)douche of (groot)bad | |
| Hybrid Ready en kan dus worden aangesloten op een hybride warmtepomp. | |
| Twee jaar volledige garantie op alle onderdelen | |
| Vijftien jaar garantie op de warmtewisselaar | |
| Toestel is toekomst bestendig en werkt met een bijmenging van 20% waterstof | |
| Extreem hoog rendement op warmwater | |
| Met vloerverwarming is er een tweewegklep nodig bij deze cv-ketel |
Onze beoordeling van dit toestel

Kenmerken Intergas Xtreme CW5
- Compact
- Efficient en duurzaam
- Voor grote eengezinswoning
- Geschikt voor (stort) douche
- Geschikt voor (groot) bad
- Extreem hoog rendement
- Modulerende pomp
- Hoog rendement
- Twee jaar volledige garantie
- 15 jaar garantie op de warmtewisselaar
Waarom WarmteBeheer.nl
- Gratis verzending in heel Nederland
- Installatie mogelijk
- 2 jaar fabrieksgarantie
- Gratis verzending in heel Nederland
- Gratis deskundig advies
- Klanten geven ons een 9,8
Standaard installatie
- Installatie in heel Nederland
- Arbeidsloon
- Leidingen en koppelingen
- Expansievat
- Gaskogelkraan
- Overstortventiel
- Vul en aftapkraan
- Inlaatcombinatie
- Geen verplicht onderhoudscontract
Omschrijving
Meer informatie
| SKU | 65013 |
|---|---|
| Merk | Intergas |
| Artikelnummer fabrikant | 015114 |
| GTIN nummer | 8718556115117 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 17,0 ltr/min |
| Geluidsniveau | 58 dB |
| Afmetingen h*b*d | 826*450*277 mm |
| Met thermostaat | Nee |
| Energielabel tapwater | A |
| Energielabel verwarming | A |
| Warmtewisselaar | Aluminium |
| Met boiler | Nee |
| Uitvoering | Gesloten |
| Tapcapaciteit bij 60°C | 9 ltr/min |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 17 ltr/min |
| Spec hoogte | 826 mm |
| Spec Diepte | 280 mm |
| Capaciteit cv | 3,8 – 25,7 kW |
| Verwarmingscapaciteit | 3,8 – 25,7 kW |
| Spec breedte | 450 mm |
| Soort | HR Combiketel |
| Model | Hangend |
| Gaskeur NZ | Ja |
| Gaskeur HR ww | Ja |
| Gaskeur Cv rendement | HR 107 |
| Doorstroomsysteem | Ja |
| Capaciteitsprofiel | XL |
| CW-klasse | CW 5 |
| Combinatie | Muurdoorvoer |
Veel gestelde vragen
Documenten
Recent bekeken producten

Combi-deal Intergas Xtreme 36 CW5 + muurdoorvoer

