Combi-deal Vaillant EcoTEC Classic 18-22 CW3 + Muurdoorvoer

calcActive())">
Op voorraad
De prijs is afhankelijk van de gekozen opties
€ 1.085,00 € 896,69 Incl. btw
Combi-deal pakket : Cv ketel +
Installatie in heel Nederland
Klanten geven ons een 9,8/10
Vijf jaar fabrieksgarantie
Twee jaar uitgebreide installatie garantie
30.000+ installaties geplaatst
Gratis verzending
Gratis verzending boven de 50 euro, uitgezonderd losse zonnepanelen
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Combi-deal Vaillant EcoTEC Classic 18-22 CW3 + Muurdoorvoer
| Warmwaterklasse: | CW 3 |
| Tapcapaciteit bij 40°C: | 11 ltr/min |
| Capaciteit cv: | 5,2 - 18,0 kW |
*Bij installatie door een erkend CO gecertificeerde installateur
Plus- en minpunten
| Compact | |
| Extra energiezuinig | |
| Voor appartement of kleine woning | |
| Geschikt voor normale douche | |
| Zonder thermostaat | |
| Modulerend en geruisloos | |
| vijf jaar volledige garantie | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar |
Korte specificaties
| Warmwaterklasse: | CW 3 | |
| Tapcapaciteit bij 40°C: | 11,0 ltr/min | |
| Verwarmingscapaciteit: | 5,2 – 18,5 kW | |
| Geluidsniveau: | 49 dB | |
| Afmetingen h*b*d: | 720*440*335 mm | |
| Energielabel verwarming: | A | |
| Energielabel tapwater: | A |
Onze beoordeling van dit systeem

Kenmerken Vaillant ecoTEC Classic CW3
| Compact | |
| Extra energiezuinig | |
| Voor appartement of kleine woning | |
| Geschikt voor normale douche | |
| Zonder thermostaat | |
| Modulerend en geruisloos | |
| vijf jaar volledige garantie | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar |
Standaard installatie
| Installatie in heel Nederland | |
| Arbeidsloon en voorrijkosten | |
| Leidingen en koppelingen | |
| Expansievat | |
| Gaskogelkraan | |
| Overstortventiel | |
| Vul- en aftapkraan | |
| Inlaatcombinatie | |
| Geen verplicht onderhoudscontract | |
| CO Vrij gecertificeerde monteurs |
Waarom WarmteBeheer.nl
| Gratis verzending in heel Nederland | |
| Installatie mogelijk | |
| 5 jaar fabrieksgarantie | |
| 10 jaar garantie op warmtewisselaar | |
| Gratis deskundig advies | |
| Klanten geven ons een 9,8 |
Omschrijving
Combi-deal Vaillant EcoTEC Classic 18-22 CW3 + Muurdoorvoer
Meer informatie
| SKU | 65168 |
|---|---|
| Merk | Vaillant |
| Artikelnummer fabrikant | 000000 |
| GTIN nummer | 0000000000000 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 11,0 ltr/min |
| Geluidsniveau | 49 dB |
| Afmetingen h*b*d | 720*440*335 mm |
| Met thermostaat | Nee |
| Energielabel tapwater | A |
| Energielabel verwarming | A |
| Warmtewisselaar | RVS |
| Met boiler | Nee |
| Uitvoering | Gesloten |
| Slimme thermostaat | Ja |
| Tapcapaciteit bij 60°C | 6,5 ltr/min |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 11 ltr/min |
| Spec hoogte | 720 mm |
| Spec Diepte | 372 mm |
| Capaciteit cv | 5,2 – 18,0 KW |
| Verwarmingscapaciteit | 5,2 – 18,5 kW |
| Spec breedte | 440 mm |
| Soort | HR Combiketel |
| Model | Hangend |
| Gaskeur NZ | Ja |
| Gaskeur HR ww | Ja |
| Gaskeur Cv rendement | HR 107 |
| Doorstroomsysteem | Ja |
| Capaciteitsprofiel | XL |
| CW-klasse | CW 3 |
| Combinatie | Muurdoorvoer |
Veel gestelde vragen
Documenten
Recent bekeken producten

Combi-deal Vaillant EcoTEC Classic 18-22 CW3 + Muurdoorvoer

