Combi-deal Vaillant EcoTEC Plus 20-26CS CW3 + Renovatiepakket en Muurdoorvoer

Op voorraad
€ 1.319,00 € 1.090,08 Incl. btw
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Combi-deal Vaillant EcoTEC Plus 20-26CS CW3 + Renovatiepakket en Muurdoorvoer
De Vaillant ecoTEC plus VHR 20-26CS/1-5 CW3 0010043921 is hybrid ready, dus geschikt voor aansluiten op een warmtepomp. Dit toestel is de meest geavanceerde cv ketel van Vaillant. Een cv ketel met een bijzonder hoog rendement. Zeer geluidsarm en bovendien zeer zuinig door de modulerende pomp. Levert supersnel warm water voor een normale douche en geschikt voor verwarming van een kleine eengezinswoning of appartement
Plus- en minpunten
| Compact | |
| Zeer energiezuinig | |
| Voldoet aan de hoogste eisen | |
| Voor appartement of kleine woning | |
| Geschikt voor normale douches | |
| Zonder thermostaat | |
| Modulerend en geruisloos | |
| Bijzonder hoog rendement | |
| vijf jaar volledige garantie | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar |
Korte specificaties
| Warmwaterklasse: | CW 3 | |
| Tapcapaciteit bij 40°C: | 12,3 ltr/min | |
| Verwarmingscapaciteit: | 3,0 – 19,7 kW | |
| Geluidsniveau: | 48 dB | |
| Afmetingen h*b*d: | 720*440*348 mm | |
| Energielabel verwarming: | A | |
| Energielabel tapwater: | A |
Onze beoordeling van dit systeem

Kenmerken Vaillant ecoTEC Plus CW3
| Compact | |
| Zeer energiezuinig | |
| Voldoet aan de hoogste eisen | |
| Voor appartement of kleine woning | |
| Geschikt voor normale douches | |
| Zonder thermostaat | |
| Modulerend en geruisloos | |
| Bijzonder hoog rendement | |
| vijf jaar volledige garantie | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar |
Standaard installatie
| Installatie in heel Nederland | |
| Arbeidsloon en voorrijkosten | |
| Leidingen en koppelingen | |
| Expansievat | |
| Gaskogelkraan | |
| Overstortventiel | |
| Vul- en aftapkraan | |
| Inlaatcombinatie | |
| Geen verplicht onderhoudscontract | |
| CO Vrij gecertificeerde monteurs |
Waarom WarmteBeheer.nl
| Gratis verzending in heel Nederland | |
| Installatie mogelijk | |
| 5 jaar fabrieksgarantie | |
| 10 jaar garantie op warmtewisselaar | |
| Gratis deskundig advies | |
| Klanten geven ons een 9,8 |
Omschrijving
Combi-deal Vaillant EcoTEC Plus 20-26CS CW3 + Installatiepakket en Muurdoorvoer
Meer informatie
| SKU | 65195-1 |
|---|---|
| Merk | Vaillant |
| Artikelnummer fabrikant | 000000 |
| GTIN nummer | 0000000000000 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 12,3 ltr/min |
| Geluidsniveau | 48 dB |
| Afmetingen h*b*d | 720*440*348 mm |
| Met thermostaat | Ja |
| Energielabel tapwater | A |
| Energielabel verwarming | A |
| Warmtewisselaar | RVS |
| Met boiler | Nee |
| Uitvoering | Gesloten |
| Verwarmingscapaciteit | 3,0 – 19,7 kW |
| Soort | HR Combiketel |
| Model | Hangend |
| Gaskeur NZ | Ja |
| Gaskeur HR ww | Ja |
| Gaskeur Cv rendement | HR 107 |
| Doorstroomsysteem | Ja |
| CW-klasse | CW 3 |
| Combinatie | Installatiepakket en muurdoorvoer |
Veel gestelde vragen
Documenten
Recent bekeken producten

Combi-deal Vaillant EcoTEC Plus 20-26CS CW3 + Renovatiepakket en Muurdoorvoer

