Haier Pearl Premium 5,3 kW Single-split set R32

Op voorraad
€ 1.305,00 € 1.078,51 Incl. btw
Let op: Dit product moet door een F-Gassen gecertificeerde monteur in bedrijf gesteld worden.
Heeft u een eigen monteur? Controleer hier of dit bedrijf BRL 100 gecertificeerd is.
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Haier Pearl Premium 5,3 kW Single-split set R32
Let op: Dit product moet door een F-Gassen gecertificeerde monteur in bedrijf gesteld worden.
Haier Pearl Premium 5,3 kW is een single-split set met een modern design en gemaakt van duurzame materialen. De binnenunit beschikt over een UVC-lamp die de lucht, die door de binnenunit de ruimte in blaast, tot aan 99,9% steriliseert en virussen zowel in hun DNA als RNA elimineert. De Haier Pearl Premium 5,3 kW is van alle gemakken voorzien. De airconditioning is voorzien van een led-display met temperatuurindicatie, een afstandbediening en met een wifi interface. Hierdoor is de Haier Pearl Premium 5,3 kW ook met een smartphone of tablet te bedienen. De Haier Pearl Premium 5,3 kW is te gebruiken in ruimtes tot 125 m3.
Plus- en minpunten
| Koelen, verwarmen, ontvochtigen | |
| UVC-lamp die de lucht tot 99,9% steriliseert | |
| UVC-lamp virussen in hun DNA, RNA elimineert | |
| Energiezuinig; A++/A+ | |
| Maximaal 125 m3 | |
| Zeer geruisloos (Quiet 28 db) | |
| Auto-restart functie | |
| Verlicht display met temp. aanduiding | |
| Wifi print inbegrepen | |
| 6 jaar fabrieksgarantie op onderdelen (geen parallelimport) |
Korte specificaties
| Koelingscapaciteit: | 5,3 (2,0 - 6,3) kW | |
| Verwarmingscapaciteit: | 5,8 (1,35 - 6,80) kW | |
| Afmetingen binnenunit h*b*d: | 318*975*220 mm | |
| Afmetingen buitenunit h*b*d: | 642*820*306 mm |
Onze beoordeling van dit toestel

Kenmerken Haier Pearl Premium
| Koelen, verwarmen, ontvochtigen | |
| UVC-lamp die de lucht tot 99,9% steriliseert | |
| UVC-lamp virussen in hun DNA, RNA elimineert | |
| Energiezuinig; A++/A+ | |
| Maximaal 125 m3 | |
| Zeer geruisloos (Quiet 28 db) | |
| Auto-restart functie | |
| Verlicht display met temp. aanduiding | |
| Wifi print inbegrepen | |
| 6 jaar fabrieksgarantie op onderdelen (geen parallelimport) |
Standaard installatie
| Installatie in heel Nederland | |
| Direct bij te bestellen of o.b.v. offerte | |
| Arbeidsloon | |
| Vacumeren systeem | |
| F-gassen rapport | |
| Geen verplicht onderhoudscontract | |
| 2 jaar uitgebreide installatiegarantie |
Waarom WarmteBeheer.nl
| Gratis verzending in heel Nederland | |
| Inbedrijfstelling mogelijk | |
| 6 jaar fabrieksgarantie op onderdelen (geen parallelimport) | |
| 2 jaar uitgebreide installatiegarantie | |
| Klanten geven ons een 9,8 | |
| Gratis deskundig advies |
Alternatieve producten vergelijken
Omschrijving
| Capaciteitsgegevens | ||
| Eenheid | Aircounit | |
| Koelcapaciteit | Nominaal (min-max)kW | 5,3 (2,0 - 6,3) |
| Verwarmingscapaciteit | Nominaal (min-max)kW | 5,8 (1,35 - 6,8) |
| Opgenomen vermogen koeling | Nominaal (min-max)kW | 1,51 (0,21 - 2,2) |
| Opgenomen vermogen verwarming | Nominaal (min-max)kW | 1,45 (0,5 - 2,7) |
| Seizoensrendement (koeling) | SEER | 8,5 (A+++) |
| Seizoensrendement (verwarming) | SCOP | 5,1 (A++) |
| Jaarlijks energieverbruik koeling | kWh/jaar | 218 |
| Jaarlijks energieverbruik verwarming | kWh/jaar | 1400 |
| Eenheid | Binnenunit | Buitenunit | |
| Voeding | Ph/V/Hz | 1/220-240/50 | 1/220-240/50 |
| Luchtdebiet | m³/h | 930 | - |
| Geluidsdrukniveau | Hi dB(A) | 44/40/35/28 | 54 |
| Netto afmetingen | b x d x h (mm) | 975x220x318 | 800x306x642 |
| Netto gewicht | kg | 11,6 | 37,8 |
| Merk compressor | - | - | Highly |
| Koelmiddel | - | - | R32 |
| Maximale leidinglengte | meter | - | 20 |
| Leidinglengte zonder bijvulling | meter | 7 | |
| Ontvochtiging | L/u | 2,3 | |
| Opgenomen stroom | Max A | 12,3 | |
| Bijvulling | g/m | 20 | |
| Werkingsgebied koelen | °C | 21 tot 35 | -20 tot 43 |
| Werkingsgebied verwarmen | °C | 10 tot 27 | -20 tot 24 |
| Leiding maat | inch | 1/4" x 1/2" | 1/4" x 1/2" |
| Fabrieksgarantie | jaren | 6 | 6 |
| GWP | GWP | 675 | |
| Vulling koudemiddel | kg | 0,90 |
Meer informatie
| SKU | 75044 |
|---|---|
| Merk | Haier |
| Artikelnummer fabrikant | AS50PDPHRA 1U50KEPFRA |
| GTIN nummer | 0000000000000 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Model | Wand |
| Aansluitmaat | 1/4" x 1/2" |
| Inhoud | tot 125m3 |
| Energielabel Koeling/Verwarming | A+++/A+ |
| Capaciteit | 5,3 kW |
| Aansluitmaat | 1/4" x 1/2" |
| Afmetingen buitenunit h*b*d | 642*820*306 mm |
| Afmetingen binnenunit h*b*d | 318*975*220 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 5,8 (1,35 - 6,80) kW |
| Koelingscapaciteit | 5,3 (2,0 - 6,3) kW |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Haier Pearl Premium 5,3 kW Single-split set R32




