Jaga Radiator Tempo Wand H 600 L 1600 Type 15 2986 Watt

1 - 2 weken levertijd
Jaga radiatoren worden speciaal voor u besteld, retourneren is niet mogelijk.
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Jaga Radiator Tempo Wand H 600 L 1600 Type 15 2986 Watt
| Merk: | Jaga |
| Serie: | Tempo Wand |
| Hoogte: | 600 mm |
| Lengte: | 1600 mm |
| Dikte: | 165 mm |
| Type: | 15 |
| Vermogen: | 2986 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9010 |
De Jaga Tempo Wand radiator convector Type 15 met een hoogte van 600 mm een lengte van 1600 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit RAL 9010 mat afgewerkt en het vermogen 2986 Watt. De Jaga Radiator Tempo Wand H 600 L 1600 Type 15 2986 Watt heeft een gewicht van 19 kg.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Jaga Radiator Tempo Wand H 600 L 1600 Type 15 2986 Watt is een Low-H2O radiator convector. Met een hoogte van 600 mm een lengte van 1600 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit (RAL 9010) is mat afgewerkt. Het vermogen is 2986 Watt bij 75/60 graden. Het gewicht van de Jaga Radiator Tempo Wand H 600 L 1600 Type 15 2986 Watt is 19 kg. Hierdoor makkelijk te installeren door één persoon. Bevestigingsmateriaal is standaard meegeleverd.
Meer informatie
| SKU | 9710754 |
|---|---|
| Merk | Jaga |
| Artikelnummer fabrikant | TEMW.06016015.101 |
| GTIN nummer | NVT |
| Op voorraad | 1 - 2 weken levertijd |
| Radiator Type | Jaga Tempo Wand |
| Type radiator | Type 15 |
| Vermogen bij 75/65/20 | 2986 Watt |
| Vermogen bij 35/30/20 | 454 Watt |
| Vermogen bij 45/35/20 | 833 Watt |
| Vermogen bij 55/45/20 | 1490 Watt |
| Lengte | 1600 mm |
| Dikte | 165 mm |
| Kenmerk | Gegroefde voorzijde |
| RAL nummer | RAL 9010 |
Veel gestelde vragen
Documenten
Recent bekeken producten

Jaga Radiator Tempo Wand H 600 L 1600 Type 15 2986 Watt

