Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1100 Type 21 3495 Watt

1 - 2 weken levertijd
Jaga radiatoren worden speciaal voor u besteld, retourneren is niet mogelijk.
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1100 Type 21 3495 Watt
| Merk: | Jaga |
| Serie: | Tempo Wand |
| Hoogte: | 700 mm |
| Lengte: | 11000 mm |
| Dikte: | 215 mm |
| Type: | 21 |
| Vermogen: | 3495 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9010 |
De Jaga Tempo Wand radiator convector Type 21 met een hoogte van 700 mm een lengte van 11000 mm en een dikte van 215 mm. De kleur is wit RAL 9010 mat afgewerkt en het vermogen 3495 Watt. De Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1100 Type 21 3495 Watt heeft een gewicht van 21,1 kg.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1100 Type 21 3495 Watt is een Low-H2O radiator convector. Met een hoogte van 700 mm een lengte van 11000 mm en een dikte van 215 mm. De kleur is wit (RAL 9010) is mat afgewerkt. Het vermogen is 3495 Watt bij 75/60 graden. Het gewicht van de Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1100 Type 21 3495 Watt is 21,1 kg. Hierdoor makkelijk te installeren door één persoon. Bevestigingsmateriaal is standaard meegeleverd.
Meer informatie
| SKU | 9710887 |
|---|---|
| Merk | Jaga |
| Artikelnummer fabrikant | TEMW.07011021.101 |
| GTIN nummer | NVT |
| Op voorraad | 1 - 2 weken levertijd |
| Radiator Type | Jaga Tempo Wand |
| Type radiator | Type 21 |
| Vermogen bij 75/65/20 | 3495 Watt |
| Vermogen bij 35/30/20 | 437 Watt |
| Vermogen bij 45/35/20 | 856 Watt |
| Vermogen bij 55/45/20 | 1625 Watt |
| Lengte | 1100 mm |
| Dikte | 215 mm |
| Kenmerk | Gegroefde voorzijde |
| RAL nummer | RAL 9010 |
Veel gestelde vragen
Documenten
Recent bekeken producten

Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1100 Type 21 3495 Watt

