Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1800 Type 15 3550 Watt

Op voorraad
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1800 Type 15 3550 Watt
| Merk: | Jaga |
| Serie: | Tempo Wand |
| Hoogte: | 700 mm |
| Lengte: | 1800 mm |
| Dikte: | 165 mm |
| Type: | 15 |
| Vermogen: | 3550 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9010 |
De Jaga Tempo Wand radiator convector Type 15 met een hoogte van 700 mm een lengte van 1800 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit RAL 9010 mat afgewerkt en het vermogen 3550 Watt. De Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1800 Type 15 3550 Watt heeft een gewicht van 22,9 kg.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1800 Type 15 3550 Watt is een Low-H2O radiator convector. Met een hoogte van 700 mm een lengte van 1800 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit (RAL 9010) is mat afgewerkt. Het vermogen is 3550 Watt bij 75/60 graden. Het gewicht van de Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1800 Type 15 3550 Watt is 22,9 kg. Hierdoor makkelijk te installeren door één persoon. Bevestigingsmateriaal is standaard meegeleverd.
Meer informatie
| SKU | 9710919 |
|---|---|
| Merk | Jaga |
| Artikelnummer fabrikant | TEMW.07018015.101 |
| GTIN nummer | NVT |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Radiator Type | Jaga Tempo Wand |
| Type radiator | Type 15 |
| Vermogen bij 75/65/20 | 3550 Watt |
| Vermogen bij 35/30/20 | 547 Watt |
| Vermogen bij 45/35/20 | 1001 Watt |
| Vermogen bij 55/45/20 | 1782 Watt |
| Lengte | 1800 mm |
| Dikte | 165 mm |
| Kenmerk | Gegroefde voorzijde |
| RAL nummer | RAL 9010 |
Veel gestelde vragen
Documenten
Recent bekeken producten

Jaga Radiator Tempo Wand H 700 L 1800 Type 15 3550 Watt

