Jaga Strada Wand Radiator H 200 L 500 Type 20 766 Watt

2 - 3 weken levertijd
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Jaga Strada Wand Radiator H 200 L 500 Type 20 766 Watt
| Merk: | Jaga |
| Serie: | Strada Wand |
| Hoogte: | 200 mm |
| Lengte: | 500 mm |
| Dikte: | 215 mm |
| Type: | 20 |
| Vermogen: | 766 Watt |
De Jaga Strada Wand radiator convector Type 20 met een hoogte van 200 mm een lengte van 500 mm en een dikte van 215 mm. Deze convector radiator heeft een strakke vlakke voorkant en de robuuste rooster aan de bovenkant. De zuinigste radiator is de Jaga Strada Wand Radiator H 200 L 500 Type 20 766 Watt.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Jaga Strada Wand Radiator H 200 L 500 Type 20 766 Watt is een Low-H2O radiator convector. Met een hoogte van 200 mm een lengte van 500 mm en een dikte van 215 mm. Het vermogen is 766 Watt bij 75/60 graden. De zuinigste radiator is de Jaga Strada Wand Radiator H 200 L 500 Type 20 766 Watt. Bevestigingsmateriaal is standaard meegeleverd.
Meer informatie
| SKU | 9711138 |
|---|---|
| Merk | Jaga |
| Artikelnummer fabrikant | STRW.02005020.133 |
| GTIN nummer | 0000000000000 |
| Op voorraad | 2 - 3 weken levertijd |
| Radiator Type | Jaga Strada Wand |
| Type radiator | Type 20 |
| Vermogen bij 75/65/20 | 766 Watt |
| Vermogen bij 35/30/20 | 109 Watt |
| Vermogen bij 45/35/20 | 205 Watt |
| Vermogen bij 55/45/20 | 373 Watt |
| Lengte | 500 mm |
| Dikte | 215 mm |
| Kenmerk | Vlakke voorzijde |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Jaga Strada Wand Radiator H 200 L 500 Type 20 766 Watt
