Jaga Strada Wand Radiator H 950 L 1000 Type 15 2146 Watt

Productinformatie
Waarom kiezen voor de Jaga Strada Wand Radiator H 950 L 1000 Type 15 2146 Watt
| Merk: | Jaga |
| Serie: | Strada Wand |
| Hoogte: | 950 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
| Dikte: | 165 mm |
| Type: | 15 |
| Vermogen: | 2146 Watt |
De Jaga Strada Wand radiator convector Type 15 met een hoogte van 950 mm een lengte van 1000 mm en een dikte van 165 mm. Deze convector radiator heeft een strakke vlakke voorkant en de robuuste rooster aan de bovenkant. De zuinigste radiator is de Jaga Strada Wand Radiator H 950 L 1000 Type 15 2146 Watt.
Bereken uw benodigde vermogen
Volume van de ruimte: m³
Benodigd vermogen: Watt
Vind uw ideale radiator
Op basis van uw berekening adviseren wij een radiator met een vermogen van rond de Watt.
Bekijk alle geschikte radiatoren✅ Geschikte radiator
Deze radiator ( Watt) valt perfect binnen de aanbevolen marge voor uw ruimte.
❌ Te weinig capaciteit
Deze radiator ( Watt) is niet krachtig genoeg. U komt ongeveer Watt tekort.
Zoek alternatieven (~ Watt)⚠️ Overcapaciteit
Deze radiator ( Watt) heeft flink meer vermogen dan nodig is (ongeveer Watt te veel).
Zoek alternatieven (~ Watt)Omschrijving
De Jaga Strada Wand Radiator H 950 L 1000 Type 15 2146 Watt is een Low-H2O radiator convector. Met een hoogte van 950 mm een lengte van 1000 mm en een dikte van 165 mm. Het vermogen is 2146 Watt bij 75/60 graden. De zuinigste radiator is de Jaga Strada Wand Radiator H 950 L 1000 Type 15 2146 Watt. Bevestigingsmateriaal is standaard meegeleverd.
Meer informatie
| SKU | 9711737 |
|---|---|
| Merk | Jaga |
| Artikelnummer fabrikant | STRW.09510015.133 |
| GTIN nummer | 0000000000000 |
| Op voorraad | 2 - 3 weken levertijd |
| Radiator Type | Jaga Strada Wand |
| Type radiator | Type 15 |
| Vermogen bij 75/65/20 | 2146 Watt |
| Vermogen bij 35/30/20 | 343 Watt |
| Vermogen bij 45/35/20 | 622 Watt |
| Vermogen bij 55/45/20 | 1094 Watt |
| Lengte | 1000 mm |
| Dikte | 165 mm |
| Kenmerk | Vlakke voorzijde |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Jaga Strada Wand Radiator H 950 L 1000 Type 15 2146 Watt
