Vaillant climaVAIR Plus 2,5kW Single-split set R32

Op voorraad
€ 695,00 € 574,38 Incl. btw
Let op: Dit product moet door een F-Gassen gecertificeerde monteur in bedrijf gesteld worden.
Heeft u een eigen monteur? Controleer hier of dit bedrijf BRL 100 gecertificeerd is.
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Vaillant climaVAIR Plus 2,5kW Single-split set R32
Let op: Dit product moet door een F-Gassen gecertificeerde monteur in bedrijf gesteld worden.
Met de nieuwe climaVAIR Plus levert Vaillant een milieuvriendelijke en bijzonder efficiënte oplossing voor koeling én verwarming. De nieuwste invertertechnologie maakt energiebesparende werking, uniforme temperaturen en eersteklas energie-efficiëntie mogelijk. ClimaVAIR airco's hebben een energielabel tot A+++ voor koeling en dragen bij tot een lager energieverbruik. Slimme functies zorgen voor een hoog comfort en lange levensduur van de installatie.
De hoogwaardige filtertechnologie met actieve ionisatie verwijdert bacteriën, allergenen en geuren uit de ruimtelucht. Bovendien zorgt climaVAIR er automatisch voor dat er geen overmatige vochtigheid, schimmel of roest kan ontstaan op de vorstbestendige buitenunit.
Plus- en minpunten
| Koelen, verwarmen, ontvochtigen | |
| Energiezuinig; A+++/A+++ | |
| Aantrekkelijk ontwerp | |
| Ionisatiefilter voor verwijderen bacteriën | |
| Variabele koelleiding lengte | |
| 2 jaar fabrieksgarantie (geen parallelimport) |
Korte specificaties
| Koelingscapaciteit: | 2,7 (0,8 - 3,7) kW | |
| Verwarmingscapaciteit: | 3,0 (0,9 - 4,1) kW | |
| Afmetingen binnenunit h*b*d: | 293*837*200 mm | |
| Afmetingen buitenunit h*b*d: | 555*732*330 mm |
Onze beoordeling van dit systeem

Kenmerken Vaillant climaVair Plus
| Koelen, verwarmen, ontvochtigen | |
| Energiezuinig; A+++/A+++ | |
| Aantrekkelijk ontwerp | |
| Ionisatiefilter voor verwijderen bacteriën | |
| Variabele koelleiding lengte | |
| 2 jaar fabrieksgarantie (geen parallelimport) |
Standaard installatie
| Installatie in heel Nederland | |
| Direct bij te bestellen of o.b.v. offerte | |
| Arbeidsloon | |
| Vacumeren systeem | |
| F-gassen rapport | |
| Geen verplicht onderhoudscontract | |
| 2 jaar uitgebreide installatiegarantie |
Waarom WarmteBeheer.nl
| Gratis verzending in heel Nederland | |
| Inbedrijfstelling mogelijk | |
| 2 jaar fabrieksgarantie (geen parallelimport) | |
| 2 jaar uitgebreide installatiegarantie | |
| Klanten geven ons een 9,8 | |
| Gratis deskundig advies |
Alternatieve producten vergelijken
Omschrijving
| Capaciteitsgegevens | ||
| Eenheid | Aircounit | |
| Koelcapaciteit | Nominaal (min-max)kW | 2,7 (0,8 - 3,7) |
| Verwarmingscapaciteit | Nominaal (min-max)kW | 3,0 (0,9 - 4,1) |
| Opgenomen vermogen koeling | Nominaal (min-max)kW | 0,67 |
| Opgenomen vermogen verwarming | Nominaal (min-max)kW | 0,68 |
| Seizoensrendement (koeling) | SEER | 8,5 (A+++) |
| Seizoensrendement (verwarming) | SCOP | 4,6 (A+++) |
| Jaarlijks energieverbruik koeling | kWh/jaar | |
| Jaarlijks energieverbruik verwarming | kWh/jaar |
| Eenheid | Binnenunit | Buitenunit | |
| Voeding | Ph/V/Hz | 220-240/50 | 220-240/50 |
| Luchtdebiet | m³/h | 390 - 610 | - |
| Geluidsdrukniveau | Hi dB(A) | 39/35/24 | 52 |
| Netto afmetingen | b x d x h (mm) | 865x210x290 | 848x320x596 |
| Netto gewicht | kg | 10,5 | 33 |
| Merk compressor | - | - | Vaillant |
| Koelmiddel | - | - | R32 |
| Maximale leidinglengte | meter | - | 15 |
| Leidinglengte zonder bijvulling | meter | 5 | |
| Ontvochtiging | L/u | 0,8 | --- |
| Opgenomen stroom | Max A | 10 | |
| Bijvulling | g/m | 16 | |
| Werkingsgebied koelen | °C | -15 tot 48 | -15 tot 48 |
| Werkingsgebied verwarmen | °C | -15 tot 24 | -15 tot 24 |
| Leiding maat | inch | 1/4" x 3/8" | 1/4" x 3/8" |
| Fabrieksgarantie | jaren | 2 | 2 |
| GWP | GWP | 675 | |
| Vulling koudemiddel | kg | 0,7 |
Veel comfort met laag energieverbruik
Met de nieuwe climaVAIR Plus levert Vaillant een milieuvriendelijke en bijzonder efficiënte oplossing voor koeling én verwarming. De nieuwste invertertechnologie maakt energiebesparende werking, uniforme temperaturen en eersteklas energie-efficiëntie mogelijk. Wanneer de gewenste temperatuur in de kamer is bereikt, verlaagt de omvormer automatisch het toerental van de compressor. Dit bespaart energie, vermindert temperatuurschommelingen en verlengt de levensduur van het apparaat.
ClimaVAIR airco's hebben een energielabel tot A+++ voor koeling en dragen bij tot een lager energieverbruik. Slimme functies zorgen voor een hoog comfort en lange levensduur van de installatie. Het uitgebreide assortiment, een enkele unit (monosplit) of meerdere units (maximaal vier met de multisplit), zorgt voor optimale koeling of verwarming in elke gewenste ruimte.
Meer informatie
| SKU | ClimaVAIRSET25 |
|---|---|
| Merk | Vaillant |
| Artikelnummer fabrikant | climaVAIR SET 25 |
| GTIN nummer | 04024074963012/04024074962947 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Model | Wand |
| Aansluitmaat | 1/4" x 3/8" |
| Inhoud | tot 65m3 |
| Energielabel Koeling/Verwarming | A+++/A+++ |
| Capaciteit | 2,5 kW |
| Aansluitmaat | 1/4" x 3/8" |
| Afmetingen buitenunit h*b*d | 555*732*330 mm |
| Afmetingen binnenunit h*b*d | 293*837*200 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 3,0 (0,9 - 4,1) kW |
| Koelingscapaciteit | 2,7 (0,8 - 3,7) kW |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Vaillant climaVAIR Plus 2,5kW Single-split set R32




