| Merk: | Thermrad |
| Serie: | Super-8 Compact |
| Hoogte: | 700 mm |
| Lengte: | 1600 mm |
| Dikte: | 106 mm |
| Type: | 22 |
| Vermogen: | 3857 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Thermrad Super-8 Compact Type 22 met een hoogte van 700 mm een lengte van 1600 mm en een dikte van 106 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 3857 Watt. De Thermrad Super-8 Compact H 700 mm L 1600 mm Type 22 3857 Watt is de meest complete radiator voor de laagste prijs.