| Merk: | Thermrad |
| Serie: | Super-8 Compact |
| Hoogte: | 500 mm |
| Lengte: | 1400 mm |
| Dikte: | 165 mm |
| Type: | 33 |
| Vermogen: | 3612 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Thermrad Super-8 Compact Type 33 met een hoogte van 500 mm een lengte van 1400 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 3612 Watt. De Thermrad Super-8 Compact H 500 mm L 1400 mm Type 33 3612 Watt is de meest complete radiator voor de laagste prijs.