| Merk: | Thermrad |
| Serie: | Super-8 Compact |
| Hoogte: | 300 mm |
| Lengte: | 1400 mm |
| Dikte: | 106 mm |
| Type: | 22 |
| Vermogen: | 1661 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Thermrad Super-8 Compact Type 22 met een hoogte van 300 mm een lengte van 1400 mm en een dikte van 106 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 1661 Watt. De Thermrad Super-8 Compact H 300 mm L 1400 mm Type 22 1661 Watt is de meest complete radiator voor de laagste prijs.