| Merk: | Thermrad |
| Serie: | Super-8 Compact |
| Hoogte: | 300 mm |
| Lengte: | 1800 mm |
| Dikte: | 106 mm |
| Type: | 22 |
| Vermogen: | 2136 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Thermrad Super-8 Compact Type 22 met een hoogte van 300 mm een lengte van 1800 mm en een dikte van 106 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 2136 Watt. De Thermrad Super-8 Compact H 300 mm L 1800 mm Type 22 2136 Watt is de meest complete radiator voor de laagste prijs.