Remeha Calenta ACE Matic 40L CW6 Combi Comfort met eTwist slimme thermostaat excentrisch 80/80 7865296

Productinformatie
Waarom kiezen voor de Remeha Calenta ACE Matic 40L CW6 Combi Comfort met eTwist slimme thermostaat excentrisch 80/80 7865296
De Remeha Calenta ACE Matic 40L CW6 Combi Comfort met eTwist slimme thermostaat is geschikt voor bijmenging van 20% waterstof en hybrid ready, dus geschikt voor aansluiten op een warmtepomp. Dit is een hypermoderne, zeer geavanceerde, onderhoudsvriendelijke cv ketel met het allerhoogste rendement. Zeer geruisarme, modulerende pomp. Uiterst snel warm water door de unieke 40L ingebouwde boiler t.b.v. twee (stort)douches tegelijk of een groot bad. Geschikt voor verwarming van een grote eengezinswoning. Met de optionele automatische bijvulinrichting kunt u via het bedieningspaneel of thermostaat de ketel bijvullen.
Plus- en minpunten
| Het minimale vermogen van 4,0 kW is goed. | |
| Genoeg warm water voor twee (stort)douches tegelijk of een groot bad. | |
| Toestel is toekomst bestendig en werkt met een bijmenging van 20% waterstof | |
| Hybrid Ready en kan dus worden aangesloten op een hybride warmtepomp. | |
| Twee jaar volledige garantie op alle onderdelen | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar |
Korte specificaties
| Warmwaterklasse: | CW 6 | |
| Tapcapaciteit bij 40°C: | 24,0 ltr/min | |
| Verwarmingscapaciteit: | 4,0 – 36 kW | |
| Geluidsniveau: | 55 dB | |
| Afmetingen h*b*d: | 905*600*505 mm | |
| Rookgasaansluiting: | 80/80 mm | |
| Energielabel verwarming: | A | |
| Energielabel tapwater: | A |
Cv-ketel met installatie?
Een standaard installatie kunt u op eenvoudige wijze direct bijbestellen als uw huidige situatie voldoet aan drie voorwaarden:
| De bestaande HR dak of muurdoorvoer bevindt zich binnen 1 meter van het cv toestel. | |
| De bestaande ketel is een combiketel (warm tapwater en verwarming). | |
| De bestaande rioolaansluiting bevindt zich binnen 1 meter van het cv toestel. |
Binnen 48 uur na uw bestelling nemen wij contact met u op t.b.v. de planning van de installatie. Een standaard installatie is altijd inclusief alle installatiematerialen en een nieuw expansievat. Is uw huidige HR dak- of muurdoorvoer ouder dan vijf jaar? Dan is het vervangen van de dak- of muurdoorvoer noodzakelijk. Hieronder kunt u deze gemakkelijk toevoegen. De algemene installatie voorwaarden zijn hier van toepassing. Betreft het geen standaard installatie? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan via de "offerte aanvragen" knop.
Inbegrepen bij installatie
Onze beoordeling van dit systeem

Standaard installatie
| Installatie in heel Nederland | |
| Arbeidsloon en voorrijkosten | |
| Leidingen en koppelingen | |
| Expansievat | |
| Gaskogelkraan | |
| Overstortventiel | |
| Vul- en aftapkraan | |
| Inlaatcombinatie | |
| Geen verplicht onderhoudscontract | |
| CO Vrij gecertificeerde monteurs |
Waarom WarmteBeheer.nl
| Gratis verzending in heel Nederland | |
| Installatie mogelijk | |
| 2 jaar fabrieksgarantie | |
| 10 jaar garantie op warmtewisselaar | |
| Gratis deskundig advies | |
| Klanten geven ons een 9,8 |
Omschrijving
Remeha Calenta ACE Matic 40L CW6 Combi Comfort met eTwist slimme thermostaat is de opvolger van de Remeha Calenta ACE 40L CW6. Met de optie voor een automatische bijvulinrichting kunt u via het bedieningspaneel of thermostaat de ketel bijvullen.
Meer informatie
| SKU | 7865296 |
|---|---|
| Merk | Remeha |
| Artikelnummer fabrikant | 7865296 |
| GTIN nummer | 8022945041827 |
| Op voorraad | Op voorraad |
| Rookgasaansluiting | 80/80 mm |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 24,0 ltr/min |
| Geluidsniveau | 55 dB |
| Afmetingen h*b*d | 905*600*505 mm |
| Met thermostaat | Ja |
| Energielabel tapwater | A |
| Energielabel verwarming | A |
| Warmtewisselaar | RVS |
| Met boiler | Ja |
| Uitvoering | Gesloten |
| Slimme thermostaat | Ja |
| Tapcapaciteit bij 60°C | 11,1 ltr/min |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 23 ltr/min |
| Spec hoogte | 920 mm |
| Spec Diepte | 507 mm |
| Capaciteit cv | 7,0 – 35,1 KW |
| Verwarmingscapaciteit | 4,0 – 36 kW |
| Spec breedte | 600 mm |
| Soort | HR Combiketel |
| Model | Hangend |
| Gaskeur NZ | Ja |
| Gaskeur HR ww | Ja |
| Gaskeur Cv rendement | HR 107 |
| Doorstroomsysteem | Nee |
| Capaciteitsprofiel | XXL |
| CW-klasse | CW 6 |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Remeha Calenta ACE Matic 40L CW6 Combi Comfort met eTwist slimme thermostaat excentrisch 80/80 7865296
