Atag P27C CW4 TZ27B50H

1 - 2 werkdagen levertijd
Productinformatie
Waarom kiezen voor de Atag P27C CW4 TZ27B50H
De ATAG P27C CW4 is geschikt voor bijmenging van 20% waterstof en hybrid ready, dus geschikt voor aansluiten op een warmtepomp. De ATAG P27C CW4 is energiezuinig en levert genoeg warm water voor een normale douche of klein bad. De ATAG P27C CW4 s geschikt voor verwarming van een gemiddelde eensgezinswoning.
Plus- en minpunten
| Genoeg warm water voor een normale douche | |
| Toestel is toekomst bestendig en werkt met een bijmenging van 20% waterstof | |
| Hybrid Ready en kan dus worden aangesloten op een hybride warmtepomp. | |
| Vijf jaar volledige garantie op alle onderdelen | |
| Tien jaar garantie op de warmtewisselaar |
Korte specificaties
| Warmwaterklasse: | CW 4 | |
| Tapcapaciteit bij 40°C: | 13,4 ltr/min | |
| Verwarmingscapaciteit: | 4,4 - 22,1 kW | |
| Geluidsniveau: | 46 dB | |
| Afmetingen h*b*d: | 700*440*276 mm | |
| Rookgasaansluiting: | 60/100 mm | |
| Energielabel verwarming: | A | |
| Energielabel tapwater: | A |
Cv-ketel met installatie?
Een standaard installatie kunt u op eenvoudige wijze direct bijbestellen als uw huidige situatie voldoet aan drie voorwaarden:
| De bestaande HR dak of muurdoorvoer bevindt zich binnen 1 meter van het cv toestel. | |
| De bestaande ketel is een combiketel (warm tapwater en verwarming). | |
| De bestaande rioolaansluiting bevindt zich binnen 1 meter van het cv toestel. |
Binnen 48 uur na uw bestelling nemen wij contact met u op t.b.v. de planning van de installatie. Een standaard installatie is altijd inclusief alle installatiematerialen en een nieuw expansievat. Is uw huidige HR dak- of muurdoorvoer ouder dan vijf jaar? Dan is het vervangen van de dak- of muurdoorvoer noodzakelijk. Hieronder kunt u deze gemakkelijk toevoegen. De algemene installatie voorwaarden zijn hier van toepassing. Betreft het geen standaard installatie? Vraag dan een vrijblijvende offerte aan via de "offerte aanvragen" knop.
Inbegrepen bij installatie
Onze beoordeling van dit systeem
Standaard installatie
| Installatie in heel Nederland | |
| Arbeidsloon en voorrijkosten | |
| Leidingen en koppelingen | |
| Expansievat | |
| Gaskogelkraan | |
| Overstortventiel | |
| Vul- en aftapkraan | |
| Inlaatcombinatie | |
| Geen verplicht onderhoudscontract | |
| CO Vrij gecertificeerde monteurs |
Waarom WarmteBeheer.nl
| Gratis verzending in heel Nederland | |
| Installatie mogelijk | |
| 5 jaar fabrieksgarantie | |
| 10 jaar garantie op warmtewisselaar | |
| Gratis deskundig advies | |
| Klanten geven ons een 9,8 |
Omschrijving
Meer informatie
| SKU | TZ27B50H |
|---|---|
| Merk | Atag |
| Artikelnummer fabrikant | TZ27B50H |
| GTIN nummer | 8719874612913 |
| Op voorraad | 1 - 2 werkdagen levertijd |
| Rookgasaansluiting | 60/100 mm |
| Tapcapaciteit bij 40°C | 13,4 ltr/min |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Afmetingen h*b*d | 700*440*276 mm |
| Met thermostaat | Nee |
| Energielabel tapwater | A |
| Energielabel verwarming | A |
| Warmtewisselaar | RVS |
| Met boiler | Nee |
| Uitvoering | Gesloten |
| Tapcapaciteit bij 60°C | 7,5 ltr/min |
| Spec hoogte | 700 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 4,4 - 22,1 kW |
| Soort | HR Combiketel |
| Model | Hangend |
| Gaskeur NZ | Ja |
| Gaskeur HR ww | Ja |
| Gaskeur Cv rendement | HR 107 |
| Doorstroomsysteem | Ja |
| Capaciteitsprofiel | XL |
| CW-klasse | CW 4 |
Veel gestelde vragen
Recent bekeken producten

Atag P27C CW4 TZ27B50H
