| Merk: | Thermrad |
| Serie: | Super-8 Compact |
| Hoogte: | 400 mm |
| Lengte: | 3000 mm |
| Dikte: | 165 mm |
| Type: | 33 |
| Vermogen: | 6414 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Thermrad Super-8 Compact Type 33 met een hoogte van 400 mm een lengte van 3000 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 6414 Watt. De Thermrad Super-8 Compact H 400 mm L 3000 mm Type 33 6414 Watt is de meest complete radiator voor de laagste prijs.