| Merk: | Thermrad |
| Serie: | Super-8 Compact |
| Hoogte: | 500 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
| Dikte: | 73 mm |
| Type: | 21 |
| Vermogen: | 1440 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Thermrad Super-8 Compact Type 21 met een hoogte van 500 mm een lengte van 1000 mm en een dikte van 73 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 1440 Watt. De Thermrad Super-8 Compact H 500 mm L 1000 mm Type 21 1440 Watt is de meest complete radiator voor de laagste prijs.