| Merk: | Thermrad |
| Serie: | Super-8 Compact |
| Hoogte: | 500 mm |
| Lengte: | 1600 mm |
| Dikte: | 165 mm |
| Type: | 33 |
| Vermogen: | 4128 Watt |
| Kleur: | Wit RAL 9016 |
De Thermrad Super-8 Compact Type 33 met een hoogte van 500 mm een lengte van 1600 mm en een dikte van 165 mm. De kleur is wit RAL 9016 en het vermogen is 4128 Watt. De Thermrad Super-8 Compact H 500 mm L 1600 mm Type 33 4128 Watt is de meest complete radiator voor de laagste prijs.